Gara Design 3D Mimari Görselleştirme

Oğuz Tercan Gara Design, 2014 yılında İstanbul’da kurulan mimari sunum ve tasarım firmasıdır. Oğuz Tercan Gara Design olarak projelerinizin sunumunu ve satışını en etkili hale getirecek profesyonel hizmetler vermekteyiz. Mimari sunum alanlarında verdiğimiz hizmetler; mimari görselleştirme, mimari cephe tasarımı, İç mekan tasarımı, post prodüksiyon, 360 sanal tur ve mimari plan olarak hizmetler sağlıyoruz.

Çalışma yöntemimizle sizin için en doğru sunumu hazırlıyoruz!

Her projenin bulunduğu konum, sağladığı hizmet ve hedeflediği kitleler dahilinde bir özelliği bulunmaktadır. Biz de projenin bu özelliklerini en iyi anlatacak duyguyu yakalamaya çalışmaktayız. Bu duyguyu en iyi hissettirecek kompozisyonu oluşturmak için ışık, atmosfer, renk kurgusu ve projenin özelliklerini vurgulayacak kamera açıları bizim için en önemli faktörlerdir. Sizinle de görüşmemiz neticesinde yapılması gerekenleri en iyi şekilde analiz edip projenin çizimlerine başlıyoruz. Projenin genel yapısı ortaya çıkınca yapının genel formunu bir an önce görmeniz adına size taslak bir render gönderiyoruz. Bu sayede düzeltilmesi gereken yerleri taslak aşamasında müdahale ederek gereksiz zaman kaybının da önüne geçmiş oluyoruz. Zamanın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda projelerinizin teslimini yapıyoruz.

Projelerinizin tasarımları için bize güvenebilirsiniz.

Oğuz Tercan Mimari projenin tamamlanmasıyla birlikte, dış cephe ya da iç mekanın, tasarımcı ve iç mimari ekibimizle istediğiniz stile ve bütçeye uygun olarak, mimari tasarım ilkeleri dahilinde projeye yakışan en doğru tasarımı elde edip sizlere sunumlarını yapıyoruz.

Kendinizi sunduğunuz kadarsınız!

Çok iyi bir projeye sahip olabilirsiniz fakat projenizi doğru bir şekilde anlatamazsanız projenizin iyi bir proje olduğunu yalnızca siz bilirsiniz. Asıl önemli olan da sizin değil müşterilerinizin bu projenin iyi bir proje olduğunu anlamasıdır. Aksi takdirde projenin sunum ve satış aşamaları olduğundan daha zor olacaktır. Ya da tam aksine şartlar gereği gösterişli bir yapıya sahip olamayabilirsiniz. Gerek imar yönetmelikleri gerek proje için ayrılan sınırlı bütçe gibi. İşte tam bu aşamada biz devreye giriyoruz. Bu durumu bir örnekle açıklamak gerekirse; başarılı bir gıda firmasısınız. Piyasaya sürmek için yeni bir ürün hazırlığına giriyorsunuz. Mesela bu ürün bir çikolata olsun. Kaliteli malzemeler, iyi bir tarif ve uzman bir çikolata ustası ile hazırlamış olduğunuz çok lezzetli bir ürün elde ediyorsunuz. Son olarak ürünü ambalajlamak ve satışa sunmak kalıyor. Eğer siz ürünün ambalajını özensiz yaparsanız bu ürünü müşterilerinizin merak edip tatması olduğundan daha zor olacaktır. Bizim buradaki yerimiz güzel ambalaj yapmaktır. Ne kadar kaliteli bir projeye sahip olursanız olun eğer projenizi doğru anlatamazsanız o projenin iyi bir proje olduğunu sadece siz bilirsiniz.

%100 Müşteri memnuniyeti

Her yeni proje büyük küçük ayırmaksızın bizim için ayrı birer resim tablosu gibidir. Biz bu resmin bir an önce bitmesinden ziyade tablonun daha güzel görünebilmesi için neler yapabiliriz diye zorluyoruz kendimizi her zaman. Müşteriyi memnun etmek için istediğini vermek yeterli değildir. İstediğinden fazlasını verebilmeyiz ki, müşteri memnuniyetini sağlayabilelim. Bu prensiplerle çıktığımız yolda sizin başarılarınıza katkı sunmaktan bizler de memnun oluruz.

Oğuz Tercan Mimari Görselleştirme

  1362
Share this:

Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Görsellestirme,3d mimari çizim, Mimari modellemeElit SEO